سوالات متداول

پیکسل ها

پیکسل ها عالی هستند یاد بگیرید چگونه از آنها استفاده کنید.

گوگل تگ منیجر به شما امکان می دهد صدها پیکسل را در یک پیکسل ترکیب کنید. لطفاً مطمئن شوید که شناسه و کانتینر صحیح را اضافه کرده اید و در غیر این صورت رویدادها ردیابی نمی شوند! به عنوان مثال:

GTM-ABC123DE

اطلاعات بیشتر

پیکسل فیس بوک ردیابی، تبدیل، بهینه سازی و بازاریابی مجدد را آسان تر از همیشه می کند. شناسه پیکسل فیسبوک معمولاً از 16 رقم تشکیل شده است. لطفاً مطمئن شوید که مقدار صحیح را اضافه کنید در غیر این صورت رویدادها ردیابی نمی شوند! به عنوان مثال:

1234567890123456

اطلاعات بیشتر

با ردیابی ادوردز، می‌توانید ببینید که کلیک‌های تبلیغاتی شما چقدر به فعالیت ارزشمند مشتری منجر می‌شود. شناسه پیکسل Adwords معمولاً از AW تشکیل شده است که با 11 رقم و به دنبال آن 19 کاراکتر ترکیبی تشکیل شده است. لطفاً مطمئن شوید که مقدار صحیح را اضافه کنید در غیر این صورت رویدادها ردیابی نمی شوند! برای مثال :

AW-12345678901/ABCDEFGHIJKLMOPQRST

اطلاعات بیشتر

تگ LinkedIn Insight یک کد جاوا اسکریپت سبک وزن است که می‌توانید آن را به وب‌سایت خود اضافه کنید تا گزارش‌دهی عمیق کمپین را فعال کنید و بینش‌های ارزشمندی را در مورد بازدیدکنندگان وب‌سایت خود بررسی کنید. می‌توانید از برچسب LinkedIn Insight برای ردیابی تبدیل‌ها، هدف‌گیری مجدد بازدیدکنندگان وب‌سایت، و باز کردن بینش‌های اضافی درباره تعامل اعضا با تبلیغاتتان استفاده کنید. برای مثال:

123456

اطلاعات بیشتر

ردیابی تبدیل برای وب سایت ها به شما این امکان را می دهد که با ردیابی اقداماتی که کاربران پس از مشاهده یا درگیر شدن با تبلیغات شما در توییتر انجام می دهند، بازگشت سرمایه خود را اندازه گیری کنید. برای مثال :

123456789

اطلاعات بیشتر

وقتی یک حساب AdRoll ایجاد می کنید، AdRoll Pixel به طور منحصر به فرد ایجاد می شود. AdRoll ID دارای دو جزء است: Advertiser ID یا adroll_adv_id (X) و Pixel ID یا adroll_pix_id (Y) برای AdRoll Pixel. برای استفاده از AdRoll Pixel، دو جزء را با هم ادغام کنید و آنها را با یک اسلش (/) از هم جدا کنید. برای مثال :

adroll_adv_id/adroll_pix_id

اطلاعات بیشتر

Quora Pixel ابزاری است که در کد وب سایت شما برای ردیابی ترافیک و تبدیل ها قرار می گیرد. هنگامی که شخصی روی تبلیغ شما کلیک می کند و در وب سایت شما قرار می گیرد، Quora Pixel به شما این امکان را می دهد که تشخیص دهید چند نفر از وب سایت شما بازدید می کنند و چه اقداماتی انجام می دهند. برای مثال :

1a79a4d60de6718e8e5b326e338ae533

اطلاعات بیشتر

عضویت ها

هر آنچه که باید در مورد اشتراک خود بدانید.

بله! می‌توانید با بسته رایگان ما شروع کنید و هر زمان که بخواهید آنرا ارتقا دهید تا از ویژگی‌های پرمیوم لذت ببرید.

امکان شارژ و خرید سطح عضویت با استفاده از درگاه های بانکی عضو شتاب امکان پذیر است.

هنگامی که حساب شما حذف شد، اشتراک شما لغو می‌شود و ما همه داده‌های شما را از سرورهایمان پاک می‌کنیم، از جمله پیوندها، داده‌های ترافیک، پیکسل‌ها و سایر داده‌های مرتبط.

در صورت درخواست، ما در لحظه درخواست تسویره حساب را صادر خواهیم کرد. اگر در برنامه ماهانه هستید، در پایان دوره صورت‌حساب فعلی‌تان از شما هزینه دریافت نمی‌کنیم. اگر در برنامه سالانه هستید، ما مبالغ را برای ماه های باقیمانده بازپرداخت می کنیم.